PROJEKTUJEMY I POMAGAMY

Doradzamy w jaki sposób zorganizować, jakie spełniać warunki i jak zarządzać salą zabaw dla dzieci. Przygotowujemy profesjonalne wizualizacje w trójwymiarze dopasowane do możliwości lokalowych i uwzględniające życzenia klienta.

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

to nasze atuty, dlatego w produkcji używamy atestowanych materiałów oraz komponentów posiadających odpowiednie certyfikaty, atesty higieniczne czy aprobaty techniczne. Budujemy sale zabaw zgodnie z obowiązującymi Normami Polskimi i Europejskimi.

OTWIERASZ SALĘ ZABAW ?

CHCESZ ABY BYŁA BEZPIECZNA DLA DZIECI?

 

Pomoc na początek

Doradzamy w jaki sposób zorganizować, jakie spełniać warunki i jak zarządzać salą zabaw dla dzieci.

Projekty

Przygotowujemy profesjonalne wizualizacje w trójwymiarze dopasowane do możliwości lokalowych i uwzględniające życzenia klienta.

Finansowanie

Pomagamy w finansowaniu sal zabaw poprzez leasing.

Transport i montaż

Oferujemy na terenie całego kraju transport i montaż gratis.

Wyposażenie

Sale zabaw wyposażone są kompleksowo m.in. w miękką podłogę, baseny z piłeczkami, ciekawe przeszkody, a także ciekawe zjeżdżalnie tubowe oraz przejścia rurowe.

Bezpieczeństwo i jakość

Dbamy o bezpieczeństwo dzieci w salach zabaw naszej produkcji, dlatego wykonujemy je precyzyjnie, zgodnie z obowiującymi normami z wysokiej jakości materiałów posiadających atesty higieniczne i atest niepalności oraz certyfikaty. Stosujemy się do obowiązujących w Polsce norm.

Dokumentacje

Zapewniamy dokumenty niezbędne do funkcjonowania sali zabaw wystawione po montażu przez Rzeczoznawcę Urządzeń Rozrywkowych i są to: Orzeczenie Techniczne i Dokumentacja Techniczno Rozruchowa (DTR) wraz z regulaminem.

Cena

Oferujemy jako producent korzystne ceny z możliwością negocjacji w zależności od wielkości konstrukcji.