PROJEKTUJEMY I POMAGAMY

Doradzamy w jaki sposób zorganizować, jakie spełniać warunki i jak zarządzać salą zabaw dla dzieci. Przygotowujemy profesjonalne wizualizacje w trójwymiarze dopasowane do możliwości lokalowych i uwzględniające życzenia klienta.

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

to nasze atuty, dlatego w produkcji używamy atestowanych materiałów oraz komponentów posiadających odpowiednie certyfikaty, atesty higieniczne czy aprobaty techniczne. Budujemy sale zabaw zgodnie z obowiązującymi Normami Polskimi i Europejskimi.

OTWIERASZ SALĘ ZABAW ?

CHCESZ ABY BYŁA BEZPIECZNA DLA DZIECI?

Pomoc Na začátku

Vám poradíme, jak je potřeba vše zorganizovat, jaké podmítky splnit, a jak je nutné vést dětský koutek.

Projekty

Připravujeme profesionální trojrozměrné vizualizace, které jsou přizpůsobené prostorovým možnostem a individuálním přáním zákazníka.

Financování

Pomáháme při financování dětských koutků prostřednictvím leasingu.

Doručení a montáž

Nabízíme na území celého státu dopravu a montáž zdarma.

Vybavení Dětské

koutky jsou komplexně vybavené, mají mj. měkkou podlahu, bazén s míčky, zajímavé překážky, jak rovněž zajímavé tunelové skluzavky a průlezy.

Bezpečnost a kvalita

V dětských koutcích naši výroby se staráme o bezpečnost dětí, proto všechno vyrábíme precizně, v souladu s platnými normami, z vysoce kvalitních materiálů, které vlastní požadovaná hygienická osvědčení, osvědčení o nehořlavosti a certifikáty. Řídíme se normami platnými v Polsku.

Dokumentace Zajišťujeme

nezbytné dokumenty potřebné pro fungování dětského koutků, které po montáži vydává znalec zábavních zařízení. Jedná se o: Technický posudek a Provozně-technickou dokumentaci spolu s řádem.
Cena Jako výrobce nabízíme příznivé ceny s možností vyjednávání v závislosti na velikosti konstrukce.